جانبازی مصداق وفاداری و پایبندی به نظام و ولایت فقیه است

خمین – ایرنا – نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: جانبازی مصداقی از وفاداری و پایبندی به نظام اسلامی و ولایت فقیه است.

به گزارش ایرنا، محمد ابراهیم رضایی روز سه شنبه در آیین تجلیل از جانبازان خمین افزود: ایثارگری، مقاومت و از خودگذشتگی نیروهای انقلابی و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس باعث شد، دشمن تا دندان مسلح در برابر عزم و اراده آهنین این نظام عقب نشینی کند.
وی ادامه داد: جانبازان تجسم واقعی شجاعت و فرزانگی هستند و ایران اسلامی امنیت و آرامش امروز را مدیون از خود گذشتگی و فدارکاری شهدا،آزادگان و جانبازان است.
نماینده مردم خمین در خانه ملت افزود: ایمان، ایستادگی و پایداری جانبازان ستودنی است و همه باید از صبر و استقامت جانبازان که با وجود دردها و آلام بر حفظ آرمان ها و ارزش ها مصمم هستند، الگو بگیریم.
وی ادامه داد: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطر رزمندگان و حفظ و تداوم راه جانبازان، شهدا و آزادگان دفاع مقدس بر تک تک آحاد جامعه به عنوان رسالتی خطیر است.
وی تصریح کرد:‌ این قشر به عنوان افرادی که مهر و نشان جنگ تحمیلی را بر جسم خود به یادگار دارند، نشانه‌های خداوند بر روی زمین هستند تا مردم با تدبر آنها را الگو قرار دهند.
رضایی افزود: خانواده معظم شهدا و جانبازان چشم و چراغ نظام اسلامی هستند و باید به گونه‌ای رفتار کرد تا رضایت آنان فراهم شود.
در این آیین شماری از جانبازان به بیان خاطره گویی از دوران هشت سال دفاع مقدس پرداختند.
شهرستان خمین از توابع استان مرکزی دارای یک هزار شهید، ۲ هزار و ۵۰۰ جانباز و ۹۰ آزاده است.

همچنین ببینید

IMG_0073

سیستم اداری کشور تسهیل‌گر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیست

سیستم اداری کشور تسهیل‌گر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیست نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *