تهدید امروز کشور از داخل است نه خارج

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه امروز برای کشور تهدید است از بیرون نیست بلکه از داخل است اگر کشور از ارزش‌های انقلاب فاصله بگیرد و فساد سیستمی شود، گرفتاری‌های مردم توسعه یابد و اشرافی‌گرایی حاکم شود، این تهدید است.
محمدابراهیم رضایی، نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، عصر اروز، ۱۴ خردادماه در نشست شورای اداری مشترک استان مرکزی و خمین که در سالن اجتماعات بیت تاریخی امام خمینی(ره) برگزار شد گفت: امام خمینی(ره) با نهضت خود اسلام ناب محمدی را احیا کرد و در شرایطی که کشورها در سیطره دو ابرقدرت شرق و غرب بودند با شعار نه شرقی و نه غربی کشور را از یوغ استکبار، ظلم و ستم شاهنشاهی نجات داد.
وی افزود: از همان بدو پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان توطئه‌های زیادی علیه نظام اسلامی به کار بردند اما تمامی تهدید و توطئه‌های آنان با درایت ولایت فقیه و پشتوانه مردمی بی اثر شد و انقلاب اسلامی همچنان راه خود را پیش می‌برد.
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  اکنون ایران اسلامی بر قله اقتدار ایستاده است، بطوری که در تمامی مناسبات منطقه‌ای و جهانی اثرگذار است و کشور با وجود فراز و نشیب‌ها و دسیسه‌های بسیار، آسیبی ندیده چرا که مردمی بصیر و متعهد به ولایت‌فقیه دارد.
رضایی با بیان اینکه آنچه امروز برای کشور تهدید است از بیرون نیست بلکه از داخل است اظهار داشت: اگر کشور از ارزش‌های انقلاب و آرمان‌های امام خمینی(ره) فاصله بگیرد و فساد سیستمی شود، فقر، محرومیت  و گرفتاری‌های مردم توسعه یابد و اشرافی‌گرایی حاکم شود، این تهدید است.
نماینده مردم خمین در خانه ملت خاطرنشان کرد: روحیه  انقلابی  و جهادی بایستی حفظ شود البته انقلابی‌گری نه به معنای رفتار تند و خشن بلکه انقلابی‌گری به کار جهادی متناسب با نیاز کشور و برای رفع محرومیت، ایجاد اشتغال و توسعه کشور است.

همچنین ببینید

IMG_0073

سیستم اداری کشور تسهیل‌گر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیست

سیستم اداری کشور تسهیل‌گر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیست نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *