تخصیص اعتبارات ملی به منظور تکمیل طرح‌های راهسازی خمین ضروری است.

نماینده مردم خمین در مجلس:
photo_2016-10-23_09-45-07

خمین- نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص اعتبارات ملی به منظور تکمیل طرح های راهسازی خمین ضروری است چرا که با وجود بودجه محدود شهرستانی، این پروژه ها سال ها به طول می انجامد.
محمد ابراهیم رضایی در نشست با رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی و فرماندار خمین در این شهر، با اشاره به اینکه بایستی تلاش شود تا برای برخی از طرح های خمین اعتبارات ملی تخصیص یابد، اظهار داشت: اعتبارات استانی که در میان شهرستان ها توزیع می شود محدود است و با توجه به حجم بالای طرح های مهم و زیرساختی همچون پروژه های راهسازی در خمین، نیازمند جذب اعتبارات ملی هستیم.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر اجرای پروژه های راهسازی شهرستان خمین در فرایندی کند به پیش می رود که علت عمده این مساله کمبود اعتبار است بنابراین باید جذب اعتبار بیشتر در دستور کار قرار گیرد.

رضایی بیان کرد: پیگیری ارتقای پروژه های راهسازی این شهرستان از ردیف اعتباری ۲۰ به ۱۹ مدنظر قرار دارد و تلاش داریم به این ترتیب امکان بهره گیری این پروژه ها را از اعتبارات ملی فراهم کنیم تا هر چه سریع تر تکمیل و بهره برداری شوند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت: تکمیل و بهره برداری از پروژه های نیمه تمام شهرستان خمین به عنوان زادگاه بنیان گذار انقلاب اسلامی بایستی مورد توجه قرار گیرد تا با ارتقای خدمات زیرساختی، زمینه رضایتمندی مردم این شهرستان فراهم شود.

همچنین ببینید

photo_2017-09-20_12-40-39

ایجاد فضای پویای آموزشی در مدارس مورد توجه قرار گیرد

  نماینده مردم خمین در مجلس: ایجاد فضای پویای آموزشی در مدارس مورد توجه قرار …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *