اظهارات رئیس جمهور آمریکا ناشی از احساس شکست در مقابل ایران است

اظهارات رئیس جمهور آمریکا ناشی از احساس شکست در مقابل ایران است

 عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اظهارت اخیر رئیس جمهور آمریکا ناشی از احساس ناتوانی، حقارت و شکست در مقابل عزت ، اقتدار و سربلندی ملت ایران استمحمد ابراهیم رضایی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا جمعه شب در نطقی ضد ایرانی، درباره برجام مسایلی را مطرح کرد که با مخالفت بین المللی به ویژه واکنش کشورهای اروپایی مواجه شد.

وی اظهارکرد: روز به روز آمریکا در مقابل ایران احساس شکست و حقارت می کند چرا که سیاست های آمریکایی در غرب آسیا با شکست مواجه شد.
رضایی تصریح کرد: ترامپ در سیاست خارجی با بحران جدی روبرو شده و با رفتار، گفتار و منطق سخیفانه موقعیت و شان خود را روز به روز تخریب می کند.
نماینده مردم خمین در خانه ملت افزود: اظهار نظر و موضع خصمانه ترامپ در برجام به این دلیل است که وی با جنجال و عملیات روانی به دنبال امتیاز گیری از ایران اسلامی است.
رضایی افزود: ایران اسلامی هیچ گونه نگرانی ندارد و در سال های مختلف با کسب تجارب در عرصه سیاسی و دیپلماتیک همواره مصلحت نظام و ملت را دردستور کار داشته است
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ملت فهیم و با بصیرت ایران با تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری در مقابل ترامپ مستحکم می ایستند و به هر تهدیدی پاسخ دندان شکن می دهند.
ترامپ در روز های اخیر با اظهاراتی ضد ایرانی، واکنش بسیاری از کشورهای مختلف دنیا را برانگیخته است

همچنین ببینید

201607102758757007_Orig

اعمال تحریم های غیر هسته ای زیر پا گذاشتن برجام است/ شورای عالی امنیت ملی نقش اصلی در اعلام نقض توافق هسته ای دارد

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *